Dom opieki Warszawa Milanówek – Profesjonalna opieka medyczna

 Rezydencja Milanówek to dom seniora inny aniżeli wszystkie. Został zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, minimalny nawet element tego miejsca to nie sprawa przypadku, a przemyślanych decyzji. Ukształtowaliśmy miejsce, w którym Twój najbliższy znajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, doświadczona załoga pomoże przejść przez ten skomplikowany etap rozłąki i zmiany miejsca zamieszkania. Serdeczność oraz empatia, z którą każdego dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy oraz złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do wykorzystania seniorów mieszczą się pokoje do samodzielnej aranżacji, z możliwością ustawienia własnych mebli. Można też skorzystać z pokoi zaprojektowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – czemu warto?

Miejsce to w każdym calu pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie jedynie doskonali, asertywni, pomocni opiekunowie, lecz też wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek. Zapewniamy dostęp do nowoczesnego, doświadczonego oprzyrządowania medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię lub rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej wigoru i sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez specjalistów, a przełożony kuchni dba, aby posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki koronne, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką zapewniamy również rozmaite atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak istotna jest aktywizacja ludzi starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru czy kina – czemu nie! Jesteśmy tu, aby spełniać oraz realizować potrzeby pensjonariuszy. Chcemy, żeby ten ostatni etap doczesnej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym oraz interesującym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być ograniczeń. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w cichej, arkadyjskiej okolicy, objęta ślicznym parkiem z dojściem do ławeczek, na jakich można odpocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Obszerna powierzchnia obiektu zapewni prywatność w czasie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do spacerów. W Rezydencji Milanówek to właśnie dzięki zaangażowaniu oraz przychylności opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem potrzeb mieszkańców tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i punktów sprzedaży i miejsc usługowych.